У майбутньому автомобілі зміняться до невпізнання

Електропривод та автопілот змінять автопром та привнесуть нові можливості, повідомляє «Твоя МАШИНА».

Дизайнер Хенрік Фіскер, який брав участь у створенні BMW Z8 та Aston Martin DB9, організовано власну компанію з виробництва електромобілів Fisker Inc. Дизайнер вважає, що нові технології призведуть до появи нових автомобільних сегментів.

Деякі традиційні виробники впроваджують нові технології не відразу, і це дає шанс прорватися стартапам. Але щоб успішно конкурувати із досвідченими компаніями, потрібні видатні моделі. Тому Fisker готує відразу три цікаві автомобілі.

Перша новинка – це великий розкішний чотиридверний електромобіль Emotion, прем’єра якого вже відбулася. Модель коштує 130 тисяч доларів. Електрокар є люксовим седаном – так Хенрік Фіскер вирішив переосмислити сегмент. EMotion з його «крилами метелика» справді не схожий на жодну з моделей у кузові седан.

Другою моделлю стане Orbit – електричний дрон із високошвидкісним підключенням до Інтернету. У його розробці брала участь китайська компанія Hakim Unique Group. Окрім незвичайної форми однооб’ємного кузова, фішкою стало те, що дані про маршрут відображаються на зовнішній стороні його бічних вікон.

Третя новинка – електромобіль для масового споживача. Раніше повідомлялося, що ціна становитиме 34 тис. доларів. Конкуруватиме машина з Tesla Model 3.

Глава Fisker вважає, що в майбутньому одна людина потребує відразу кілька різнопланових автомобілів, звідси і така різниця між моделями компанії. Це може бути електровелосипед, власна машина або безпілотний шатл, і виробник намагатиметься догодити будь-якій потребі.


Джерело sud.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти