Новий рамний позашляховик Great Wall Tank 500: в 4 рази дешевше Lexus LX

Прем’єра позашляховика Great Wall Tank 500 відбулася наприкінці літа цього року, але ціни на автомобіль стали відомі лише зараз. Якщо проводити аналогію з його люксовим родичем Lexus LX попередньої генерації, то “Танк 500” коштує як мінімум у 4 рази дешевше.

Автомобіль комплектуватиметься 354-сильним двигуном V6 (500 Нм), який працює з 9-діапазонною автоматичною трансмісією та системою повного приводу з понижувальною передачею.

Позашляховик оснащений незалежною підвіскою та нерозрізним мостом ззаду. Повний привід із муфтою підключення передньої осі, демультиплікатор та блокування заднього диференціала будуть запропоновані для нього вже починаючи з базової комплектації. Виробник заявляє, що за рахунок кліренсу 224 мм і високого розташування повітрозабірників позашляховик здатний долати брід глибиною 800 мм.

Дорогі комплектації в салоні матимуть оздоблення з натуральної шкіри та дерева, мультиконтурні сидіння з електроприводом, підігрівом та вентиляцією, проекційний дисплей, цифрову панель приладів діагоналлю 12,3-дюйма, двозонний клімат-контроль.

У КНР новий позашляховик Great Wall почнуть продавати у грудні, а вже наступного року він може бути представлений і в інших країнах.Джерело mmr.net.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти