Назвали українські АЗС з найдорожчим паливом

Ціни на паливо показують незвичну динаміку. Бензин та дизель в Україні почали дешевшати, а автогаз – дорожчати, передає «Твоя МАШИНА».

Уряд країни встановлює граничні ціни на непреміальний бензин та дизель. Таке рішення було ухвалено у травні 2021 року у зв’язку з пандемією. Таким чином, сьогодні максимально можлива ціна для продажу в роздріб не може перевищувати позначки 32,15 грн/л на бензин А-95 і 30,83 грн/л на дизель.

За останній тиждень середній рекомендований цінник бензину знизився на трохи більш ніж одну гривню за літр, а дизеля – на 72 копійки. За двадцять днів бензин подешевшав на 1,25 грн/л, дизельне паливо – на 1,07 грн/л. При цьому на заправках ціни не сильно зменшились. Так, А-92 подешевшав лише на 25 копійок, а А-95 – на 43 копійки. Дизель впав у ціні на 27 копійок.

Найдорожче паливо, як і раніше, спостерігається в таких мережах АЗС як SOCAR, Shell, OKKO і WOG. Там вартість пального дорівнює граничній рекомендованій ціні, встановленій урядом України. Що стосується автогазом спостерігається уповільнення зростання цін. Так, в Україні скраплений газ подорожчав приблизно на 10 копійок.

Сьогодні в країні спостерігаються дві події: дрібнооптові ціни пішли вниз, а на оптовому паливному ринку відзначено зростання кількості пропозицій. Також варто додати поновлення роботи Кременчуцького НПЗ після аварії. Експерти прогнозують, що найближчим часом бензин та дизель можуть продовжити дешевшати, а вартість автогазу, швидше за все, стабілізується.


Джерело avtosota.com
Не пропустіть
1111111111111

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти