Mazda представила гібридний хетчбек Mazda2

Компанія Mazda представила свій перший гібридний серійний автомобіль. У розробці також брала участь Toyota, повідомляє «Твоя МАШИНА».

Mazda2 Hybrid надійде у продаж у Європі навесні 2022 року. Це буде перша гібридна модифікація у модельному ряді компанії.

Автомобіль оснащений гібридною силовою установкою, що складається з 1,5-літрового трициліндрового двигуна на 93 к.с. та електродвигуна потужністю 59 кВт (80 л.с.). Сумарна потужність складає 116 л. Такою ж установкою обладнано Toyota Yaris Cross та інші моделі марки.

Розгін до сотні Mazda2 Hybrid набирає за 9,7 секунди, а витрата палива у змішаному циклі WLTP становить 3,3-3,8 л/100 км. При старті з місця автомобіль використовує тяговий електромотор, а при підвищенні навантаження та швидкості у справу вступає ДВЗ. За роботу гібридного силового агрегату відповідає керуюча електроніка, що автоматично вибирає оптимальний момент для роботи компонентів системи.

Модель буде запропонована у трьох версіях. Салон вміщує водія та трьох пасажирів, об’єм багажника становить 286 літрів.

Створення Mazda2 Hybrid входить до стратегії зниження шкідливих викидів та електрифікації бренду Sustainable Zoom-Zoom 2030. У рамках цієї програми планується до 2030 року вдвічі знизити викиди CO2, а до 2050 року стати повністю вуглецевою нейтральною компанією.


Джерело news.obozrevatel.com
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти