В якому стані двигун Toyota Prius дістається пробігу 500 000 км

Toyota Prius знаходиться на ринку вже понад 20 років і за цей час завоював репутацію найнадійнішого автомобіля з гібридною силовою установкою. Компанія стверджує, що ця модель може проїхати сотні тисяч кілометрів, перш ніж їй знадобиться обслуговування.

Фахівці одного з сервісів розібрали 1,5-літровий чотирициліндровий двигун 1NZ-FXE 4 від Toyota Prius 2004 випуску виключно для чищення. За 17 років машина проїхала 488535 км.

Після того, як майстри розібрали мотор, то вони побачили, що кількість бруду на корпусі двигуна цілком відповідала пробігу, свічки і кулачки виявилися чистими, а гумова направляюча була трохи забита. На дросельній заслінці кількість нальоту мінімальна. Вентиляційні клапани та форсунки також майже не засмічені.

На головках поршнів помічено невеликий нагар і тверді відкладення, але вони ніяк не вплинули на роботу двигуна. Незважаючи на солідний пробіг, жодних серйозних проблем у роботі двигуна фахівці не виявили, а незначні недоліки були пов’язані з використанням власником неякісного палива та оливи.


Джерело autocentre.ua
Не пропустіть
1111111111111

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти