Власників деяких автомобілів в Україні тепер штрафуватимуть по-новому

В Україні планують переглянути штрафні санкції щодо водіїв, чиї автомобілі на газі чи альтернативному паливі не пройшли відповідного оформлення. Так, 2 грудня зареєстровано законопроект №6379, який передбачає зменшити покарання за порушення у переобладнанні авто, передає «Твоя МАШИНА».

Ініціаторами цього законопроекту стала партія “Слуга народу”. Наразі закон розглядається депутатами. Потім законопроект має пройти два читання. Якщо за результатами голосування буде набрано потрібної кількості голосів, то законопроект буде підписано Президентом.

Закон передбачає введення штрафу у розмірі 170 гривень та 340 гривень за повторне порушення протягом року. Наразі штраф складає 340 гривень. Покарання загрожує порушенням у оформленні ГБО та експлуатацією несправного газобалонного обладнання. У разі повторного порушення водія можуть позбавити прав на 3-6 місяців або заарештувати на 5-10 діб.

Також новим законом передбачено прописати окремим пунктом статті 121 КУпАП (відповідальність за порушення експлуатації ТЗ, обладнаного газобалонною установкою).

Необхідність нового законопроекту виникла через популярність альтернативного палива, зокрема газу. Крім того, переобладнання машини та оформлення документів несуть у собі додаткове фінансове навантаження на автовласників.


Джерело mmr.net.ua
Не пропустіть
1111111111111

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти