В одній із азіатських країн хочуть випускати український автомобіль

В Індонезії планують випускати українські автомобілі Козак-2М2, передає «Твоя МАШИНА».

Науково-виробниче об’єднання «Практика», яке випускає спеціальні автомобілі, почало співпрацювати з індонезійською державною компанією PT Pindad. Меморандум був підписаний ще 2020 року. Потім делегація Міністерства оборони Індонезії відвідала підприємство, де вона ознайомилася з виробничими потужностями та останніми розробками військової техніки. Наразі в Індонезії планується налагодити виробництво бронеавтомобіля.

На даний момент в Індонезії вже експлуатують два бронеавтомобілі Козак, і модель хочуть виробляти за ліцензією на місцевому підприємстві. Нещодавно у соцмережі виклали фото «Козака». Місцеві ЗМІ назвали цю машину зразком, представленим оборонною компанією PT Pindad. У автомобіля трохи інший екстер’єр, особливо щодо передньої частини корпусу, капота та решітки радіатора.

Козак-2М2 призначений для широкого спектру бойових завдань, у тому числі бронеавтомобіль можна експлуатувати прямо на полі бою. Також машина має мінний захист. Ця модифікація створена для зарубіжних країн та оснащена АКПП, а також може оснащуватися двигунами Deutz або Caterpillar.


Джерело tsn.ua
Не пропустіть
1111111111111

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти