Компанія Citroen оновила кросовер C5 Aircross

Компанія Citroen оновила кросовер C5 Aircross. Автомобіль став соліднішим, передає «Твоя МАШИНА».

C5 Aircross отримав логотип, який не пов’язаний безпосередньо з денними ходовими вогнями – на відміну від інших моделей Citroen. Новий шеврон у центрі решітки радіатора має скульптурний дизайн і підсвічування, яке привертає ще більше уваги.

Форму передньої оптики тепер утворюють V-подібні ходові вогні. Між ними знаходиться тонка затемнена головна оптика LED Vision. Задню оптику залишили округлою, але з’явилася світлова графіка у вигляді рояльних клавіш.

За рахунок масивних повітрозабірників, розташованих у далечінь переднього бампера, кросовер виглядає ширше. Також вони покращили аеродинаміку та охолодження гальмівних механізмів. Центральний повітрозабірник теж став динамічнішим, отримавши різкі грані в єдиному стилі з моделями C4 та C5 X.

Кліренс в 230 мм залишився тим самим. Також зберегли захист по всьому периметру кузова, включаючи елементи Airbump та накладки на колісні арки. Натомість з’явилися нові 18-дюймові колісні диски Pulsar з аеродинамічним дизайном та алмазним шліфуванням. Також у них комбіновані два типи поверхні.

Світлодіодні задні ліхтарі виконані у новому тривимірному дизайні, як і передні фари. Їхні розміри не змінилися, але з’явилося нове затемнене структуроване скло.

У салоні встановлена ​​центральна консоль з 10-дюймовим екраном та комфортні сидіння Citroen Advanced Comfort, які також є у C4 та C5 X. Крім того, є функції обігріву та масажу.

На центральній консолі знаходиться високотехнологічний селектор e-Toggle, а плагін-гібридні версії також з’явився перемикач режимів руху з функцією Grip Control (Electric, Hybrid або Sport).

Головна особливість моделі збереглася – це унікальна підвіска Progressive Hydraulic Cushions. Залишилася колишньою і моторна гама, що складається з бензинових, дизельних і плагін-гібридних версій. Крім того, Citroen C5 Aircross все ще є задніми сидіннями, які можна окремо зрушувати, нахиляти та знімати.


Джерело auto.24tv.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти