У Росії можуть легалізувати “сірий” імпорт автомобілів

У Росії хочуть дозволити “сірий” імпорт авто та іншої продукції. Мінпромторг Росії планує налагодити імпорт товарів без згоди правовласників: їх список вже сформований і підписаний міністром.

У переліку значаться 200 брендів, які виробляють 50 різних категорій товарів. Автопром там представляють марки Bentley, Cadillac, Chevrolet, Chrysler, Dodge, Hummer, Jeep, Jaguar, Land Rover, Toyota. Цікаво, що зазначена і Tesla, хоча вона ніколи не була офіційно представлена ​​в росії.

Цікаво, що Hyundai, Nissan, Volvo та Volkswagen вказані лише серед виробників двигунів поряд з Cummins, Deutz та Kubota. Крім того, у переліку є виробники автокомпонентів Mahle, Bosch, Wabco та Gates, а також шинні компанії Michelin, Goodyear, Bridgestone та Continental.

Перші спроби налагодити “сірий” імпорт авто в Росію вже є. Так, деякі дилери пропонують пригнати авто з ОАЕ або з інших країн Близького Сходу. Вони дешевші на 20-30%, ніж на російському ринку, але підготовлені до спекотного клімату і не дуже пристосовані до російських зим. Зокрема, пічка у них досить слабка.


Джерело auto.24tv.ua
Не пропустіть
1111111111111

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти