В Україні створять запас палива на кілька місяців, який неможливо буде знищити

Заступник глави Офісу президента Ростислав Шурма заявив, що Україна створить додатковий стратегічний запас палива на кілька місяців уперед, який неможливо знищити.

“Буде створено додатковий стратегічний запас, який неможливо буде розбомбити та знищити, створить стабільність та наявність нафтопродуктів на найближчі місяці”, – зазначив Шурма.

За його словами, зараз обсяги імпорту відповідають темпам щоденного споживання бензину та дизпалива в країні, а обсяги імпорту із західного кордону збільшено вп’ятеро порівняно з показником 1,5-місячної давності.

Він також нагадав, що російські війська розбомбили Кременчуцький НПЗ та десятки нафтобаз, а також перекрили можливість постачання паливa Чорним морем. Крім того, наявні можливості постачання з Європи до останнього часу були не готові до задоволення потреб України, а фактичне споживання бензину, дизпалива та зрідженого автогазу раніше становило близько 1 млн. тонн на місяць.

“Тому сьогодні нам фактично з нуля доводиться відновлювати всю структуру постачання нафтопродуктів через західні кордони та наших західних партнерів”, – додав представник OП.


Джерело mmr.net.ua
Не пропустіть
1111111111111

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти