Наживаються на війні: 73% АЗС незаконно піднімають ціни на пальне

У Державній службі України з питань безпеки харчових продуктів та захисту споживачів (Держпродспоживслужба) повідомили, що 73% перевірених заправок порушували цінову дисципліну.

Як зазначається, порушення державної дисципліни цін встановлено у 87 суб’єктів господарювання, що становить 73% від усіх здійснених перевірок. За результатами перевірок прийнято 67 рішень щодо застосування адміністративно-господарських санкцій на суму 2,5 млн. гривень.

«За результатами цінових спостережень, представлених головними управліннями (ГУ), порушення суб’єктами господарювання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 спостерігається майже у всіх областях України, зокрема у Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Кіровоградській, Полтавській, Сумській, Тернопільській, Херсонській та Черкаській», – йдеться у повідомленні.

У Держпродслужбі додали, що до адміністративної відповідальності притягнуто 98 посадових осіб, на яких накладено понад 200 тисяч гривень штрафів.Джерело mmr.net.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти