В Україні змінили правила реєстрації автомобілів на час війни

Кабінет Міністрів України вніс зміни до порядків навчання водіїв та державної реєстрації автомобілів. Постанова від 10 травня 2022 р. №584 діятиме у період воєнного стану та протягом трьох місяців з дня його припинення або скасування.

Згідно з документом, на період воєнного стану в Україні свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, видане за заявою власника такого транспортного засобу на ім’я особи, яка здійснює поїздку за кордон, протягом десяти днів з дня повернення такої особи з-за кордону підлягає поверненню до сервісного центру, в якому таке свідоцтво було видано, а у разі неможливості – в будь-якому іншому сервісному центрі.

У разі повернення зазначеного свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу до сервісного центру, в якому таке свідоцтво не було видано, за заявою власника транспортного засобу або уповноваженої ним особи видається на ім’я його власника нове свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. У такому разі транспортний засіб не підлягає огляду спеціалістами експертної служби Міністерства внутрішніх справ.

Після внесення до Єдиного державного реєстру транспортних засобів інформації про видачу нового свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу видане на ім’я власника транспортного засобу свідоцтво про реєстрацію, яке зберігається у відповідному сервісному центрі, вважається недійсним.Джерело mmr.net.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти