Віталій Кличко передав рятувальникам автомобіль за півмільйона доларів

Мер Києва Віталій Кличко передав рятувальникам 12 спецмашин, серед яких була унікальна пожежна автоцистерна. Вона була подарована польською компанією Moto-Truck. Вартість машини сягає 500 тисяч доларів.

Автомобіль побудований на повнопривідному шасі Renault Truck K440 (6х6), який комплектується посиленими мостами та турбодизелем потужністю 440 к.с.

Він перевозить велику кількість піноутворювача та призначений для ліквідації загорянь на нафтобазах та НПЗ. У комплектацію входить плавуча мотопомпа, а також пневмоподушки низького тиску як рятувальні домкрати.

Серед переданої техніки – пожежна автодрабина на шасі MAN, яка дістає до 10-го поверху, два насосні автомобілі, а також чотири автоцистерни – на 600, 1200, 2400 та 2500 л.

Також до списку переданої техніки входить оперативно-рятувальний автопоїзд повною масою 42,5 т – у складі сідельного тягача MAN TGS 18.440 (4х2) та напівпричепа-цистерни. Крім цього, було вручено штабний автобус на шасі IVECO Daily та автомобіль швидкої допомоги.Джерело autocentre.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти