Машина “не бачить” заправку: як шахраї на АЗС обдурюють водіїв

Несумлінні працівники АЗС продовжують свою діяльність в умовах дефіциту пального та високих цін.

Так, у соціальних мережах водії скаржаться на ще одну схему АЗС, коли із заправного пістолета ллється не паливо, а повітря.

“Зараз у багатьох АЗС є фішка з недоливу. Машина частенько не бачить заправку. Вже двічі так було. Спочатку думав, що якийсь глюк у машині”, – скаржиться користувач Сергій Цимбал.

Заправити таким чином прозору каністру не вийде (відсутність 3–4 літрів у невеликій каністрі відразу помітно), але приховати пару літрів у баку – будь ласка.

Втім, автомобілісти мають і свої схеми для того, щоб у сутичці з іншими водіями добути дорогоцінні літри.

“Відпускають не більше 20 літрів на авто, але є варіанти. Можна купити бензин через додаток АЗС, наприклад, літрів 60. Під’їжджаєте до колонки, вибираєте в додатку де ви знаходитесь і яку колонку маєте намір використовувати, вставляєте “пістолет” у бак, додаток вам напише, що доступно не більше 20 літрів. Заправляєте ці 20 літрів, повертаєте “пістолет” на колонку, в додатку буде зазначено, що заправка закінчена. А потім проробляєте цю операцію вдруге і втретє. Таким чином можна залити 60 літрів за раз. Щоправда, деякі водії у черзі вас ненавидітимуть, але чесно кажучи так робить багато хто», – розповіла столична автомобілістка Яна.Джерело apostrophe.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти