В Україні націоналізували білоруські підприємства та вантажівки МАЗ

Київська прокуратура передала в управління національної агенції “АРМА” 20 вантажівок “МАЗ” та корпоративні права двох підприємств, пов’язаних з урядом Білорусі.

“Встановлено, що у Києві здійснюють свою діяльність два підприємства – ДП “АвтоМАЗ Україна” та ТОВ “З іноземними інвестиціями “Торговий Дім “МАЗ-Україна”, кінцевими бенефіціарними власниками яких є державна структура, підконтрольна уряду РБ, а тому є значний ризик в ухваленні рішень керівництвом зазначених підприємств на шкоду державній безпеці України», – йдеться у повідомленні Київської прокуратури.

У рамках слідства на цих підприємствах провели обшуки, під час яких вилучили 20 вантажівок марки МАЗ на загальну суму понад 20 мільйонів гривень.

“За клопотанням прокуратури вантажівки та корпоративні права згаданих товариств заарештовані та передані до управління Національному агентству України з питань виявлення, розшуку та управління активами, отриманими від корупційних та інших злочинів”, – зазначає прес-служба Київської прокуратури.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні триває.Джерело mmr.net.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти