Кросовер Nissan Juke перетворився на гоночний позашляховик

Компанія Nissan створила гоночний позашляховик на основі серійного Juke Hybrid.

Автомобіль має збільшений дорожній просвіт, посилену довгохідну підвіску та позашляхові шини Goodyear Wrangler. Також йому дісталися розширювачі колісних арок на болтах та чорний капот із двома прожекторами. У багажному відділенні встановили два запасні колеса, але для цього довелося демонтувати скло багажних дверей.

У салоні встановлені гоночні «ковші» із чотириточковими ременями безпеки, система пожежогасіння та інтерком для зв’язку водія і штурмана. Рульове колесо та важіль гідравлічного ручного гальма обшили алькантарою. За спинками передніх сидінь встановлено напівкаркас безпеки.

Під капотом у гоночного Nissan Juke Hybrid розташувалася стандартна гібридна силова установка на базі 1,6-літрового атмосферного двигуна віддачею 94 к.с. і 148 Нм крутного моменту. Також до неї входять 49-сильний електромотор (205 Нм), 15-ватний стартер-генератор та встановлена ​​в підпіллі багажного відділення батарея з водяним охолодженням ємністю 1,2 кВт•год. Коробка передач – тривальна, з кулачковими муфтами, без синхронізаторів та зчеплення.Джерело autocentre.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти