Дефіцит палива – привід “заробити” для шахраїв: українців попередили про нову схему

Через дефіцит палива в Україні з’явилися шахраї, які хочуть на цьому заробити. Так, у соціальних мережах розповсюджуються акаунти неофіційних продавців пального нібито від імені АЗК WOG. Шахраї називають свої сторінки PRIDE, щоб реалізувати фейкові паливні талони. Компанія WOG запевняє, що не має жодного відношення до цих шахрайських дій.

“Мережа АЗК WOG не має відношення до розповсюдження облікових записів PRIDE з вже придбаним пальним. Ми надаємо право в індивідуальній реєстрації в нашій програмі лояльності PRIDE”, – повідомили у прес-службі мережі АЗК.

Також там наголосили, що компанія не продає паливні талони та карти через Telegram-канали, групи у Viber, сторінки в TikTok та інші соціальні мережі з оплатою на приватні банківські картки. Тому не варто звертатися до неофіційних продавців пального, а всю інформацію слід перевіряти на офіційному сайті АЗК.

“Застерігаємо, особа, яка звертається до неофіційних продавців пального з метою придбання паливних талонів компанії WOG, зарахування літрів або коштів на додаток PRIDE, бере на себе всі ризики, які виникають у зв’язку з даними операціями”, – зазначають у WOG.Джерело apostrophe.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти