Новий Lexus RX здивував оновленим дизайном

RX разом із новими NX та RZ стане частиною нової епохи для бренда Lexus. Ці три моделі є найпотужнішим виходом Lexus на ринок кросоверів сегментів D- та E-Premium — серця бізнесу Lexus.

Зовні новинка серйозно змінилась і фактично стала більшою версією молодшої моделі NX. Свій внесок у це перетворення внесла нова решітка радіатора з фірмовою веретеноподібною «начинкою», зовсім інші бампери та фари, а також задній «моноліхтар», який розтягнувся на всю ширину автомобіля.

В салоні буде цифрова приладова панель, нове рульове колесо та сенсорний екран медіакомплексу. Також є панорамний дах та функція проекції на лобове скло: вони доступні лише в дорогих комплектаціях моделі.

В Європі новий RX буде доступний у трьох електрифікованих версіях. Це плагін-гібрид RX 450h+, гібрид RX 350h, а також гібрид RX 500h — перший гібридний автомобіль із турбодвигуном та системою повного приводу DIRECT4.

Для ринку України, окрім гібридних RX350h та RX 500h, Lexus також пропонує RX 350 з 2,4-літровим бензиновим турбодвигуном. Він має кращі характеристики, ніж теперішня 2-літрова версія.

Усі версії будуть оснащуватися комплексом систем активної безпеки під назвою Lexus Safety System+ 3.0.Джерело auto.24tv.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти