Електрокари Chevrolet Bolt EV та EUV несподівано втратили в ціні $6000

У серпні минулого року General Motors була змушена оголосити кампанію із заміни тягових батарей на 140 тисячах електромобілів сімейства Chevrolet Bolt, випущених з 2017 року. Виробництво машин після відкликання відновилося лише у квітні і поки всі постачальники дружно підвищують ціни через зростання вартості акумуляторів, Chevrolet знизила їх на $6000.

Низка американських ЗМІ повідомила про цей крок напередодні ввечері. Зниження цін досягає щедрих 18%, тепер базову версію Chevrolet Bolt EV можна придбати за $26595, якщо враховувати вартість доставки машини до дилера в США. Для Chevrolet Bolt EUV новою стартовою ціною стане $27 200. До 2023 модельного року електромобілі трохи оновилися, але представлена ​​в 2016 році машина після низки модернізацій напевно залишить конвеєр, оскільки GM буде переводити свої електромобілі на нову уніфіковану платформу Ultium. Підприємство в Огайо, де виробляються електромобілі цієї серії, зараз піддається плановій модернізації для переходу на Ultium.

На відміну від конкуруючого Nissan Leaf, електромобіль Chevrolet Bolt у США вже не може претендувати на федеральну субсидію в сумі $7500 на кожну машину, тому зниження базової ціни покликане посилити конкурентні позиції ще й з урахуванням цього фактора.Джерело mmr.net.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти