Новий Fiat Doblо тепер дуже схожий на Citroen: причина

Компанія Fiat представила п’яту генерацію моделі Doblо, яка тепер уніфікована з аналогічними моделями концерну Stellantis, до якого тепер входить італійський Fiat. Як і одноплатформенні Citroen Berlingo, Peugeot Rifter та Opel Combo, новинка представлена в пасажирському та вантажному варіантах, а також у двох варіантах довжини кузова й трьох конфігураціях – Van, Crew Cab та Combi, повідомляють в Авто24.

Пасажирська версія буде випускатись лише з електроприводом, а для вантажної, крім електромотора, передбачено кілька варіантів ДВЗ. Дизельна лінійка представлена 1,5-літровим 100-сильним варіантом з механічною КП, а також його 130-сильним виконанням з МКП або 8-ступіневим “автоматом”. Крім того, покупці можуть замовити варіант з 1,2-літровим бензиновим двигуном потужністю 110 к.с.

Електрична версія E-Doblо оснащується електромотором потужністю 100 кВт (136 к.с.) та батареєю на 50 кВт год, яка дозволяє подолати до 280 км (за циклом WLTP). Максимальна швидкість електромобіля досягає 130 км/год. Використання швидкісної зарядної станції потужністю 100 кВт дозволить зарядити батарею до 80% за 30 хвилин.

Версія E-Doblо здатна перевозити до 800 кг, а у довгобазному варіанті вміщує 2 євро палети та має об’єм вантажного відділення до 4,4 м3. Варіанти Doblо із ДВЗ мають вантажність до 1 тонни.Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти