В Україні штрафують АЗС на мільйони

У середині травня по всій країні стартували масові повірки автозаправок. За її результатами 73% АЗС працювали з порушеннями.

“За результатами цінових спостережень, наданих головними управліннями (ГУ), порушення суб’єктами господарювання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 09.12.2020 № 1236 спостерігається майже у всіх областях України, зокрема у Дніпропетровській, Житомирській, Закарпатській, Запорізькій, Кіровоградській, Полтавській, Сумській, Тернопільській, Херсонській і Черкаській”, – повідомив заступник голови Держпродспоживслужби Андрій Лордкіпанідзе.

Також у Держспоживслужбі повідомили, що у місті Києві з початку травня було проведено 107 перевірок. Понад 30 автозаправок оштрафували на загальну суму понад 1,4 мільйона гривень за порушення у формуванні ціни на пальне. На 20 столичних АЗС порушень не виявлено.

“По 33 перевіркам було встановлено, що суб’єктами господарювання було отримано необґрунтовано одержану виручку на загальну суму в розмірі 707015 грн, за що передбачено адміністративно-господарські санкції згідно пункту 1 частини 1 статті 20 Закону України «Про ціни і ціноутворення» у розмірі 100% необґрунтовано одержаної виручки (загальна сума необґрунтовано одержаної виручки та штрафу складає 1414029 грн.)”, – говориться у повідомленні.Джерело grosi.znaj.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти