Продавати буде невигідно: назвали марку бензину, яка зникне в Україні

Екс-очільник Міністерства інфраструктури Володимир Омелян повідомив, що в Україні може повністю зникнути бензин марки А-92, повідомляє Апостроф.

Омелян зазначив, що цей вид палива не виробляється на європейському ринку, а в Україні подібних потужностей більше нема – підприємство було знищено внаслідок ракетних ударів ЗС РФ.

“І я не думаю, що після його відновлення він знову вироблятиме А-92. Це просто буде нерентабельно. Тим паче, автівок, які їздять на бензині А-92, дедалі менше щороку. І власникам, які їх хочуть ще зберігати, треба добре думати, чим вони їх заправлятимуть у подальшому”, – продовжив Омелян та висунув припущення, проблем із А-95 та дизелем в Україні після подолання дефіциту більше не буде.

Екс-очільник Мінінфраструктури не відкидає можливості створення за сучасними технологіями на території нашої країни нафтопереробних заводів, завдяки яким потреба в імпорті палива відпаде.

Омелян також не сумнівається, що в Україну продовжаться поставки газу, в якому зацікавлена деяка категорія водіїв.

“Багато людей, які були спокушені низькою ціною газу і платили грубі гроші за переобладнання своїх автомобілів, зараз ми бачимо, що він не такий вже й дешевий. Економія стає все меншою і меншою. І газу раніше багато йшло із РФ, і багато хто закривав на це очі, але зараз єдине джерело, яке залишилося, це ЄС”, – резюмував Омелян.Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти