На українській АЗС “розводять” із бензином: “без черг та обмежень”

Один із мешканців Києва на ім’я Денис Павловський повідомляє в одні з груп у Facebook, що на АЗС, яка знаходиться за адресою Охтирська. 8, обманюють людей з бензином. Клієнтів заманюють відсутністю черг і обмежень, а також ціною в 70 гривень за літр пального, повідомляють в rbc.

“Продовжую спостерігати, що для кого війна, а для кого мати рідна! Є автозаправна станція по вул. Охтирська 8 в м. Києві і там пальне по 70 грн без черг і обмежень. А ось якість пального ви зможете самі побачити на фото”, – написав чоловік.

Житель Києва підозрює, що бензин розмішують з розчинником для фарби.

“Вчора злив у друга, коли перевіряв чи не забита “обратка”. А на запах – розчинник для фарби. Хто що думає з цього приводу???”- написав він.

У коментарях деякі користувачі відзначили, що заправлялися на цій АЗС і все нормально.

Їхав в п’ятницю на західну Україну, заправився на цьому АЗС в бак та каністри – бензин вищого ґатунку. Колір в каністрі такий як має бути.

Заправляюся на цій АЗС вже майже місяць, ніяких проблем не було. У мене машини їздять в службі таксі, від водіїв ніяких нарікань не було. Розхід та запас ходу не змінився. Сам заправляюсь дизелем, БМВ Х5, сказати що щось незадоволений не можу, автівка їде добре, розхід також помірний.

Бензин в каністрі простояв два дні. Набрали в банку – на вигляд нормальний, однорідний. Через пару хвилин почав мутніти, а тоді розшарувався. Якщо збовтати, то знов мутніє, а тоді знов стають дві прозорі кулі. Схоже, окислюється на повітрі, інакше б в каністрі ще змутнів. Мабуть, спирт якийсь додали.Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти