Новий BMW X3: перші шпигунські фото

Нещодавно фотошпигунам вдалося зробити декілька фотографій нового покоління BMW X3, повідомляє Авто24.

Новинка отримає дещо збільшену радіаторну решітку. Знімки в профіль свідчать про те, що у кросовера зміняться стійки, підвіконна лінія та розташування дверних ручок. Чотири випускні патрубки на кормі вказують на те, що це не базова версія, а “заряджена” – начебто нинішня M40i.

Заглянути в салон шпигунам не вдалося, але можна не сумніватися, що слідом за легковими 3-Series, які оновилися місяць тому, наступний X3 отримає водійський інтерфейс iDrive 8 з єдиним вигнутим дисплеєм, в якому поєднані 12,3-дюймова панель приладів і 14,9 -дюймовий екран мультимедіа.

У Європі моторна гама “цивільних” BMW X3 повністю електрифікована вже зараз: з минулого року 48-вольтовим стартер-генератором доповнюють не лише дизельні, а й бензинові двигуни. У четвертому поколінні гібридом може стати і спортивний X3M. Нарешті, у сімействі має залишитися батарейний iX3. Він пережив оновлення майже одночасно з традиційним X3, зберігши при цьому вихідну, не дуже вражаючу, силову установку. Для наступника її можуть покращити.Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти