Український ЛуАЗ модернізували для служби у теробороні

Сьогодні українські захисники для виконання своїх бойових завдань використовую різні позашляховики. При цьому роль автомобілів-солдатів виконують і машини вітчизняного виробництва. І тому приклад – цей ЛуАЗ-969М «Волинь». Представлений екземпляр був перероблений в армійський джип і знайшов лагідне ім’я «Хоробрик», повідомляє Автоцентр.

Машина отримала жорсткий дах, а поверх неї – ще й потужний гратчастий багажник. Для зручності доступу до останнього з лівого боку встановлені спеціальні драбинки. На багажнику, очевидно, складена маскувальна сітка типу «кікімора». Фари головного світла також закриті стандартними світломаскувальними насадками.

Луцький джип оснастили потужнішим, скошеним по краях переднім бампером, трубчастими підніжками-порогами та збільшеними зовнішніми дзеркалами. Для комфортної їзди в спеку підйомні задні двері в надбудові були демонтовані.

І ще одна цікава деталь корми – на запасному колесі зображено емблему роти «УВО», яка входить до складу 112-ї окремої бригади тероборони Києва.Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти