Умілець прилаштував до Tesla Model Y сонячні батареї для зарядки

Один з автовласників вигадав, як зарядити електромобіль Tesla Model Y на стоянці. Для цього він закріпив на задній частині машини блок сонячних батарей. Про це повідомили на сайті Auto.24.

Ця сонячна зарядка схожа на кріплення для велосипедів, складається з конвертора і шести розкладних сонячних батарей, і ще однієї – на даху машини. Кожна з гнучких панелей має по 175 Вт потужності та 5 кг ваги.

Це «домашні» американські батареї, які працюють з напругою 125 В змінного струму. Вони закріплені одна до одної за допомогою спеціальних алюмінієвих рамок та петель таким чином, що розкладаються вздовж автомобіля. Вся конструкція тримається на багажнику для велосипедів, яке витримує 27 кг.

Сонячні панелі з’єднані спеціальними кабелями, які через отвори виведені всередину автомобіля. В багажнику Tesla Model Y стоїть інвертор та додаткова акумуляторна батарея.

Вироблена сонячними батареями електроенергія переробляється через інвертор на постійну та заряджає низьковольтну 5 кіловатну батарею в багажнику (на 48-51 В) або передає на штатний зарядний пристрій автомобіля. В цій мережі також передбачені автоматичні запобіжники, якими власник керує під час експлуатації системи.Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти