За період “нульового розмитнення” шахраї провернули аферу на 65 тисяч машин

З 1 липня завершилася дія нульового розмитнення, за яким у країну було завезено 236 792 автомобілів, на які було отримано пільг на 26,1 млрд гривень. І попри позитивні моменти, які дозволили громадянам придбати доступні авто, а також поставити багато техніки до армії, стали з’являтися повідомлення про масштабні афери, з використанням нульового розмитнення. А саме:

Як повідомив керівник дилерських центрів AUTO CRAFT Григорій Гріншпун, це була масштабна афера.

“Чому я називаю це аферою – тому, що Закон 2142-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законодавчих актів України щодо вдосконалення законодавства на період дії воєнного стану» був ініційований та проштовхнутий купкою провладних депутатів ВР з подачі їх спільників з напівкримінального бізнесу.

У чому саме суть афери: під прикриттям закону 2142-ІХ купуються “свіжі” автомобілі, які після розмитнення ставляться на склад-накопичувач і реалізовуються лише після скасування закону.

Сіль афери: ввезти автівки без мита, а потім продати їх з урахуванням усіх податків, існуючих на момент продажу!

Тільки таких «схемних» автівок було ввезено в країну під «нуль» більш ніж 65 тисяч одиниць.

Всіх причетних до ухвалення закону 2142-ІХ треба кваліфікувати за статтею 185 Кримінального кодексу України: Крадіжка, вчинена в особливо великих розмірах за попередньою змовою організованою групою осіб.

Я вважаю, що був скоєний злочин проти держави Україна! І цей злочин був скоєний в той час, коли Україна потерпає від ворожої агресії Росії, тобто був скоєний воєнний злочин!”Джерело autoconsulting.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти