У ЄС визнаватимуть посвідчення водія українців

Європейська Комісія ухвалила законодавчу пропозицію для подальшого затвердження Європейським Парламентом і Радою, яка дозволить українцям, що отримають тимчасовий чи належний захист в країнах Європейського Союзу, користуватися українським посвідченням водія без необхідності його обміну протягом всього періоду перебування під захистом і навіть у разі закінчення терміну його дії. Це актуальне для посвідчень, виданих вперше з терміном дії 2 роки.

Отримати без складання іспитів тимчасове (на період перебування під захистом) посвідчення водія зразка Європейського Союзу у разі втрати чи крадіжки українського посвідчення водія.

Для можливості цієї реалізації у співпраці з європейськими колегами напрацьовано механізм підтвердження дійсності українських посвідчень водія шляхом здійснення компетентними органами країн ЄС онлайн перевірки з використанням сайту Головного сервісного центру МВС або даних на Порталі «Дія».

Отримати консультацію щодо послуг сервісних центрів МВС можна за телефоном (044) 290-19-88 або на сторінці Головного сервісного центру МВС у Фейсбук.Джерело mmr.net.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти