У Китаї презентували електрокар майбутнього за $89 000: на одному заряді 705 км

Китайський електромобільний стартап Human Horizons розкрив деталі про свою другу модель – HiPhi Z electric GT.

Автомобіль має витончену форму з мускулистими поверхнями, світлову завісу Star-Ring ISD, яка складається з 4066 окремих світлодіодів, котрі можуть взаємодіяти з пасажирами, водіями та навколишнім середовищем.

Розумні двері оснащені інтерактивною системою ISD та технологією ультраширокосмугового (UWB) бездротового зв’язку з позиціонуванням на рівні 100 міліметрів. Це дозволяє автоматично виявляти людей та інші транспортні засоби, дозволяючи дверям автоматично регулювати час і кут їх відкриття.

Всередині автівки встановлений центральний екран, який можна повертати з альбомної на портретну орієнтацію, двоспицеве ​​кермо, аудіосистема Meridian із 23 динаміками та ковшеподібні сидіння у гоночному стилі.

Новинка комплектується високопродуктивним акумулятором ємністю 120 кВт/год, який використовує технологію Cell to Pack (CTP), яка, як кажуть, забезпечує до 705 кілометрів (438 миль) запасу ходу (за циклом CLTC). Автовиробник не надав подробиць про решту силової установки, але сказав, що HiPhi Z може розганятися від нуля до 100 км/год за 3,8 секунди.

Автомобіль оснащено легкою гібридною алюмінієво-сталевою конструкцією, повністю алюмінієвою передньою підвіскою на подвійних важелях, п’ятиважільною задньою підвіскою, пневматичною підвіскою та безперервним контролем амортизації (CDC). Також присутня система динамічного контролю автомобіля IVC, яка надає транспортному засобу довжиною понад 5 метрів (196,5 дюйма) радіус розвороту, подібний до Mini Cooper.

HiPhi Z коштуватиме від 89 000 до 129 000 доларів в Китаї, а офіційні дати випуску будуть оголошені на автосалоні в Ченду вже у серпні цього року.Джерело autogeek.com.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти