Назвали найпопулярнішу автомобільну марку в Європі

Російська марка автомобіля Lada стала найнепопулярнішою в Європі.

Кількість проданих в Європі авто марки Lada за червень 2022 року становила всього 27 екземплярів. Це вчетверо менше, ніж за червень 2021 року – тоді було продано 104 екземпляри.

Таким чином, Lada з величезним відривом від інших марок опинилася у самому низу списку. На передостанньому місці рейтингу опинився Alpine (Renault Group) – 330 проданих авто.

Офіційно “АвтоВАЗ” перестав постачання авто в Європу ще в 2019 році, але дилери вели торгівлю. З кожним роком продаж Lada все зменшувався, а після початку Росією повномасштабної війни проти України, він впав до майже 30 авто за місяць.

Варто зазначити, що Renault Group у середині травня цього року почала повністю бойкотувати російських автовиробників. Тільки у статистиці ACEA Lada все ще вписана в Renault Group.

У рейтингу Європейської асоціації автовиробників найпопулярнішою маркою машини продовжує бути Volkswagen – 112,2 тисяч проданих екземплярів. Загалом за червень цього року продано в Європі 886,5 тисяч нових авто. Це на 15,4% менше за червень минулого року.Джерело apostrophe.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти