Аналог ЛуАЗ-969 від Porsche виставили на аукціон

В серпні цього року аукціонний будинок RM Sotheby’s у каліфорнійському Монтереї виставить на торги унікальний кабріолет для мисливців від Porsche.

Один з рідкісних Porsche 597 Jagdwagen – п’ятий прототип, випущений компанією в період із січня 1954 по грудень 1955 – з’явиться на торгах. Усього було зроблено 71 позашляховик, з яких до наших днів дійшло менше ніж півсотні.

Свого часу було побудовано 22 прототипи, у тому числі два з гребними гвинтами та веслами, оскільки компанія намагалася укласти контракт із німецькою армією на постачання позашляховика. Хоча розробка Porsche показала хороші результати на випробуваннях, натомість армія вирішила вибрати DKW Munga від Auto Union.

Військовий контракт, що зірвався, не завадив Porsche запропонувати машину закордонним арміям, а також мисливцям, від яких Type 597 і отримав прізвисько Jagdwagen — «мисливський автомобіль». Однак особливого успіху ця модель не мала, тому що було побудовано всього 71 позашляховик і лише близько 50 збереглися до наших днів.

Конкретний екземпляр, який з’явився у продажу, продали дистриб’ютору Porsche-Volkswagen у квітні 1956 року, а перед появою на аукціоні він пройшов якісну реставрацію. Автомобіль пофарбований у статутний для німецької армії 50-х років темно-зелений колір кузова, має оббиті зеленим матеріалом сидіння, брезентовий знімний верх і м’які двері з того ж матеріалу.

Оснащений позашляховик 1,5-літровим 50-сильним двигуном з 5-ступінчастою механічною коробкою передач та повним приводом. У комплекті з рідкісним Porsche 597 Jagdwagen продавець готовий віддати заводський набір інструментів та комплект документації на автомобіль. Суму, за яку власник машини 1955 готовий з нею розлучитися, не називають.Джерело auto.24tv.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти