В Україні запустили виробництво автомобілів за 80 000 гривень

Керівник криворізького стартапу Coolon Motors Віталій Бризгалов розповів, що за три неповних місяці його команда вже відправила на фронт майже два десятки авто.

Ідея виникла у квітні, а вже у травні першу машину віддали на потреби місцевої ТрО.

“Звернулися хлопці, що на фронт усі шукають американські багі, які можуть рухатися бездоріжжям, полем. Але ті дуже дорогі, питали: чи можливо робити такі в Україні. Хлопці привезли автівку, показали, як влаштована. Два тижні ми її вивчали, зробили креслення, щоб змогли випускати українські виробники, та поки вивчали, склали одну тестову автівку”, – розказав Бризгалов.

Жоден з виробників не взявся за виробництво або воно виходило надто дорогим, тому Бризгалов зібрав команду й почав збирати автівки для армії самотужки.

Собівартість машини – близько 80 000 грн, це у чотири-п’ять разів дешевше, ніж європейські та американські зразки. Зараз у команді працюють 12 людей, які збирають уже 19-ту автівку. Черга запитів розтягнулася ще на 23 автівки.

Після перемоги розвивати виробництво багі Бризгалов не планує, а збирається повернутися до роботи над електровантажівками.Джерело mmr.net.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти