Євросоюз визнає українські посвідчення водія

Європейський парламент підтримав рішення про тимчасове визнання українських посвідчень водія. Далі воно має бути схвалено Радою ЄС та опубліковано у віснику ЄС. Через п’ять днів після цього пропозиція набуде чинності, тобто українськими правами можна буде користуватися на території країн ЄС.

Як зазначають в ЄК, ця пропозиція спрямована на те, щоб зменшити адміністративні вимоги, які зазвичай застосовуються до водіїв з третіх країн, стосовно українських біженців. Тобто вимоги до документів водія українських біженців будуть уніфіковані та спрощені в країнах ЄС.

Так, будуть запроваджені умови визнання посвідчень водія та кваліфікаційних карт водія, виданих в Україні, продовження їх терміну дії, перевірки у разі втрати чи викрадення, запобігання підробці чи шахрайству.

У ЄК зазначили, що Рада Євросоюзу планує “якнайшвидше” розпочати прийняття фінального рішення з цього питання і на п’ятий день після такого рішення регламент набуде чинності.

Зазначимо, що визнання українських водійських документів у Євросоюзі буде тимчасовим і поширюватиметься на водіїв з України, які на території ЄС отримали статус тимчасового захисту.Джерело hvylya.net
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти