Toyota обміняла пікапи Tundra з пробігом 1,6 млн кілометрів на нові

Голова північноамериканського офісу японської марки Майк Свірс розповів, що перед початком розробки Tundra нового покоління компанія прийняла рішення знайти якнайбільше таких пікапів старого зразка з надвеликими пробігами, щоб оцінити їхній стан і зрозуміти, які деталі не схильні до зносу, а які вийшли з ладу. Власникам таких машин запропонували обміняти їх на нові та, зрозуміло, всі вони з радістю на це погодились.

Так, в розпорядження Toyota потрапили два екземпляри «Тундри» 2007 року випуску, пробіг яких перевищував 1 мільйон миль (1 мільйон 600 тисяч кілометрів). Володіли ними приватні особи, тому весь свій кілометраж вони накатали в ході реальної, але повсякденної та інтенсивної експлуатації.

Одну з високопробіжних Tundra інженери Toyota у своєму технологічному центрі розібрали аж до гвинтиків і виявилися вражені. Виявилося, що єдиною несправною деталлю у старому пікапі з пробігом понад 1,5 мільйона кілометрів став фіксатор сонцезахисного козирка, розташований з боку сидіння водія.

Непогано збереглася і вантажна платформа машини, проте місцями на ній виявили наскрізні осередки корозії. Саме ця обставина спонукала японців виконати її в новому поколінні з композитних матеріалів, які не схильні до іржі.

У ході вивчення обох «Тундр» Toyota також дійшла висновку, що їм необхідно додатково посилити вантажну платформу новинки, а також збільшити площу її опори на раму.

Крім того, у конструкції навісного обладнання інженери застосували ланцюг приводу ГРМ на чверть збільшений в перерізі, а в салоні були передбачені додаткові ніші для зберігання дріб’язку.Джерело mmr.net.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти