ДТП на 100 000 $: “вбивцю Тесла” занесло на повороті

Нещодавно на американському аукціоні Copart був виставлений на торги розбитий Lucid Air Dream, який перевищує за характеристиками Tesla.

Автомобіль був проданий 20 липня за 60 500 доларів. Окрім пошкоджених боків, на фото видно зламану підвіску та рульове керування. Це свідчить про те, що відновити машину буде непросто. Невідомо, що стало причиною такого ДТП, але ремонт обійдеться десь у 100 тисяч доларів. Такий вид удару трапляється при знесенні автомобіля боком та удар в нерухому споруду або автомобіль.

Варто зазначити, що запас ходу Lucid Air Dream Edition більш ніж на 160 км перевищує показник Tesla Model S Long Range Plus – версії з найбільшим запасом ходу, де він становить 640 км. Тобто теоретично Lucid Air на одному заряді акумулятора може проїхати 820 км! Це вже схоже на запас ходу бензинового чи навіть дизельного авто!

Комплектації з меншим запасом ходу, відповідно, дешевші. Досягти такого видатного запасу ходу електромобілю допомогли батарея ємністю 113 кВт∙год, а також аеродинамічний профіль.

Динамічні характеристики теж на висоті – розгін до 98 км на год за 2,5 сек, максимальна швидкість – 270 км/год.

Найкрутіша версія Lucid Air Dream Edition, яка і потрапила в аварію, коштує у США $169 000.Джерело auto.24tv.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти