У Болгарії показали електричний суперкар за три мільйони євро

Болгарська компанія Alieno розпочала приймати замовлення на гіперкар Unum, якого ще не існує. За словами представників марки, максимальна швидкість Unum становитиме понад 580 км/год.

Автомобіль буде доступний з двома системами приводу. У версії THF він буде пропонуватися в чотирьох різних версіях продуктивності: 2610 к.с. з 4440 Нм крутного моменту, 3481 к.с. з 5920 Нм крутного моменту, 4351 к.с. з 7400 Нм крутного моменту та 5221 к.с. з 8800 Нм крутного моменту.

Спеціально для цього автомобіля болгари розробили батарею, що складається з графенових літій-полімерних елементів та суперконденсаторів. Попри невелику ємність (180 кВт-год), акумулятор можна буде повністю перезарядити всього за чотири хвилини за допомогою надшвидких зарядних станцій.

Unum може розвивати максимальну швидкість 584 км/год. Кожна версія матиме три режими роботи: STR (Street), TRC (Track) і RCE (Race).

У версії TRS є система з 24 двигунами, які використовують систему стисненого повітря для створення тяги. Даних про продуктивність немає, але компанія каже, що повітря зберігається під тиском до 700 бар. Повітря з компресора або циліндра також можна використовувати для осушення дороги перед шинами автомобіля в дощовий день, щоб запобігти акваплануванню.

Alieno вже приймає замовлення й створюватиме Unum лише за попередніми замовленнями клієнтів. Базова ціна Urum THF становить 1,8 мільйона євро, а Alieno TRS – 3 мільйони євро. Залежно від специфікацій ціна може сягати 4,5 мільйонів євро. Термін поставки від 18 до 30 місяців.Джерело auto.24tv.ua
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти