Стало відомо, які авто в Україні ламаються найчастіше і мають найдорожчий ремонт

Останній аналіз даних, що ґрунтується на інформації, отриманій через систему управління взаємовідносинами з клієнтами (CRM) RemOnline, надав важливі дослідні результати щодо роботи СТО в Україні. У числі іншого стало відомо, які автомобілі найчастіше ламаються і мають найдорожчий ремонт.

Основна частина СТО, що працюють із RemOnline, є середніми підприємствами, яким необхідно автоматизувати та оптимізувати свій бізнес. Ефективне використання CRM RemOnline допомагає їм вести облік клієнтів, замовлень, фінансів та інших аспектів бізнесу.

Результати дослідження показали, що на СТО найчастіше звертаються власники автомобілів, випущених у 2019 році, а також у 2020 та 2021 роках. Цей тренд пов’язаний з тим, що багато автомобільних парків таксі та компаній прокату складаються зі старих автомобілів. Власники нових машин, як правило, віддають перевагу обслуговуванню у офіційних дилерів, тому що в цьому випадку діє гарантія на автомобіль.

Найчастіше на СТО звертаються власники Renault Logan, Peugeot 301, Volkswagen Passat та Hyundai Accent. Середній чек залежить від бренду та характеру послуг, що надаються. Власники автомобілів Porsche опинилися на першому місці за середнім чеком на СТО, який становив близько 16 тисяч гривень. За ними слідували власники SsangYong та BMW. Також до п’ятірки лідерів увійшли Iveco та MAN. Середні витрати на ремонт для власників автомобілів ВАЗ/Lada, Chery та Daewoo виявилися найменшими.

Водіям розкрили хитрий трюк із монеткою, який врятує від аварії на слизькій дорозі

Ці результати дослідження дозволяють отримати уявлення про те, які автомобілі найчастіше вимагають ремонту та які витрати власників можуть виникнути при обслуговуванні різних марок машин. Така інформація може бути корисною майбутнім покупцям та власникам автомобілів, допомагаючи їм приймати обґрунтовані рішення про придбання та обслуговування свого транспортного засобу.

Джерело Hyser
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти