Стали відомі найпривабливіші для злодіїв марки і моделі автомобілів

Згідно з останніми даними, кількість автокрадіжок у Європі помітно зросла. Цікаво, що переваги викрадачів зміщуються у бік певних марок та моделей. Дослідження, проведене carVertical, виявило список автомобілів, які найчастіше стають об’єктами злочинного інтересу в ЄС.

Тренди серед марок автомобілів:

Mercedes-Benz: Ця марка очолює список із 14,6% від загальної кількості угонів. Mercedes-Benz давно асоціюється з розкішшю та високою якістю, що робить ці автомобілі привабливими для викрадачів.

BMW: Услід йде BMW з 14,4% викрадень. Автомобілі цього бренду відомі своїми динамічними характеристиками та статусом, що також привертає увагу злочинців.

Audi: Замикає трійку лідерів Audi з 10,4% викрадень, підтверджуючи високий попит на автомобілі преміум-класу серед викрадачів.

Найчастіше викрадаються моделі:

Несподівано, але список моделей, що найчастіше викрадають, домінують не автомобілі вищезгаданих марок:

Seat Ibiza: Цей компактний автомобіль опинився на першому місці за частотою угонів. Його популярність серед викрадачів може бути пов’язана з високим попитом на вторинному ринку та доступністю запчастин.

Seat Leon: Ще одна модель від Seat, яка привертає увагу викрадачів, завдяки своїм характеристикам та популярності.

Volkswagen Golf: Golf давно вважається одним із найпопулярніших автомобілів у Європі, що, мабуть, робить його бажаною метою для викрадачів.

Ці дані показують, що викрадачі автомобілів в Європі орієнтуються не тільки на розкішні автомобілі, а й на більш доступні та популярні моделі. Власникам автомобілів варто бути пильними і вживати всіх необхідних заходів безпеки для захисту свого транспортного засобу від угонів. Незалежно від марки та моделі вашого автомобіля, важливо приділяти увагу його безпеці та запобіганню потенційним викраденням.

Джерело UAMotrs
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти