Оштрафують при першій зупинці: кому з водіїв потрібно терміново замінити техпаспорт

Автомобіль, як і будь-яка інша приватна власність, може адаптуватися і модернізуватися власником на його розсуд як завгодно. Інша справа, якщо на цьому транспортному засобі хтось пересувається. Тут уже за “самодіяльність” можна отримати серйозне покарання. Причому навіть не за сам факт внесення змін у конструкцію чи зовнішність авто, а за те, що не привів документи до ладу.

Читайте також:

Мобілізація водіїв: до реєстру призовників внесли всіх українських автомобілістів

Юристи звертають увагу, що навіть косметичний ремонт зобов’язує власника авто негайно внести відповідні зміни в техпаспорт. Зокрема це стосується перефарбовування автомобіля, якщо змінився основний колір машини. При першій же зупинці поліцією і перевірці свідоцтва про реєстрацію транспортного засобу до водія виникнуть питання, результатом чого стане штраф 850 гривень за невідповідність реєстраційних даних з фактичним станом авто. Якщо навіть після цього водій не змінить документи, штраф подвоїться, а до нього ще можуть додати громадські роботи.

Рекомендується після виконання робіт замінити свідоцтво про реєстрацію ТЗ якомога швидше в найближчому сервісному центрі МВС. Тим більше, що це не займе багато часу.

Джерело PRO Гроші
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти