СРСР на “автоматі”: ТОП-5 радянських автомобілів з АКПП

В епоху Радянського Союзу автомобіль з автоматичною коробкою передач (АКПП) був розкішшю, доступною лише небагатьом. Проте, кілька моделей були випущені з такою передачею, надаючи зручність і комфорт водіння, характерні для автомобілів пізніших часів. зрозуміло, доступні такі авто були виключно привілейованим особам, а не “простим смертним”. Від цього інтерес до таких машин лише зростав. Експерти видання Telegraf виділили ТОП-5 радянських автомобілів, оснащених автоматичною коробкою передач.

ГАЗ М-21 “Волга”
Іконічна “Волга” була однією з перших радянських машин, оснащених автоматичною коробкою передач. Цей представник радянського автопрому, що випускався з 1957 до 1970 року, став символом статусу і розкоші для багатьох радянських громадян. АКПП давала змогу водіям насолоджуватися комфортним і плавним перемиканням передач, що робило поїздки на “Волзі” особливо приємними.

ГАЗ-18
Цей розкішний лімузин, випущений 1958 року, був призначений для вищих радянських чиновників і партійних лідерів. Обладнаний потужним 195-сильним двигуном і автоматичною коробкою передач, ГАЗ-18 надавав високий рівень комфорту і безпеки, характерний для автомобілів преміум-класу того часу.

ГАЗ-13 “Чайка”
“Чайка” вважалася абсолютним верхом автомобілебудування за часів Радянського Союзу. Перші моделі цього автомобіля були оснащені автоматичною коробкою передач, що робило їх популярними серед еліти суспільства. Завдяки високому рівню комфорту і надійності “Чайка” заслужила репутацію автомобіля для вищих станів.

ГАЗ-14
Ще одна легендарна модель ГАЗу, випущена в 1977 році, була обладнана автоматичною коробкою передач. ГАЗ-14 пропонував розкішний інтер’єр, потужний двигун і плавне керування, що робило його привабливим для тих, хто цінував комфорт і стиль.

ЗІЛ-111
Цей ексклюзивний автомобіль, який виробляли в 1960-х роках, був одним із найрозкішніших і найдорожчих автомобілів Радянського Союзу. Він вражав не тільки своїм елегантним дизайном, а й великою кількістю сучасних технологій, включно з автоматичною коробкою передач, що робило поїздки на ЗІЛ-111 справжнім задоволенням.

Джерело Telegraf
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти