Названо ідеальний вік для купівлі вживаного авто

Вторинний ринок в Україні має абсолютне домінування над продажами нових авто з огляду на цілу низку соціальних та економічних чинників. При цьому вибір уживаного авто для українців несе за собою відразу кілька ризиків. Підходити до вибору машини з пробігом слід максимально ретельно і відповідально, щоб не потрапити в халепу. Не в останню чергу це стосується і віку автомобіля. Експерти назвали, скільки років у середньому ідеальній машині з пробігом.

Звертається увага, що найбільш оптимальним віком вживаного авто є 3 роки або 60 тисяч кілометрів пробігу. Вважається, що таку машину вже встиг обкатати перший власник, виявивши ключові переваги і недоліки машини, а також усунув заводські проблеми. Крім того, він же взяв на себе першу амортизацію ціни. Деякі моделі втрачають до 30% від початкової вартості щойно залишають автосалон.

Також експерти звертають увагу, що після перших 100 тисяч кілометрів машина вже починає страждати від деяких хронічних проблем. Тому, чим далі пробіг відходить від цієї позначки, тим імовірніше, що новому власнику доведеться з машиною повозитися.

Джерело Avtosota
Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти