Fiat 500 і Panda отримали ультрафіолетове світло і очищувач повітря

Тюнінг-ательє Mopar розробило особливий пакет для боротьби з бактеріями.

Mopar, ймовірно, найбільш відома своїми високопродуктивними спеціальними випусками і аксесуарами для Jeep Wrangler, але нинішній час вимагає інших поглядів.

Напередодні в Італії був представлений пакет D-Fence для гібридів Fiat 500 і Panda, здатний знищити до 99% бактерій. Для цього в комплектацію входить високоефективний повітряний фільтр салону, який утворює «кордон» між внутрішньою і зовнішньою частиною автомобіля.

Представники ательє заявляють, що фільтр запобігає потраплянню алергенів і твердих частинок в салон. Для очищення повітря, який вже знаходиться всередині автомобіля, в комплект входить очищувач повітря з HEPA-фільтром. Це дозволяє йому утримувати «мікрочастинки», такі як пилок і бактерії. В якості додаткового бонуса, очищувач повітря може бути вилучений і поміщений всередину для очищення повітря у вашому будинку, коли ви не їдете.

І останнє, але не менш важливе: в комплект входить ультрафіолетове світло, яке обіцяє знищити до 99% бактерій на поверхні. Mopar пропонує людям використовувати ультрафіолетове випромінювання для дезінфекції таких поверхонь, як кермо, сидіння і важіль селектора.

Хоча пакет, ймовірно, не захистить вас від коронавірусу, президент Fiat Олів’є Франсуа сказав: «Тепер автомобіль, навіть більше, ніж раніше, буде уважний до добробуту тих, хто його використовує».

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти