Сторінка рубрики

Fiat

Fiat – італійський виробник авто та дочірня компанія групи Stellantis. Історія розпочалася у 1900 році, коли підприємець Джованні Аньєллі відкрив перший завод у Турині. Марка швидко досягла успіху на батьківщині та почала освоювати ринок США. Протягом наступних 120 років італійський автомобіль залишався найбільш продаваним у Європі й двічі підкорював серця американських водіїв. Інноваційні технології знаменитого бренду застосовувалися на залізницях і навіть у літаках, а кожна машина високо цінувалася за найнижчий рівень викидів CO 2.
Назва Fiat – це абревіатура від “Fabbrica Italiana di Automobili Torino” або “Італійський автомобільний завод у Турині”. Обидві версії розташовувалися у центрі першої емблеми марки – золотому прямокутнику з віньєтками по краях. Логотип оновлювався 26 разів. Загалом усі варіанти були схожі, змінювалася лише форма, що була овальною, круглою, вертикальним чи косим прямокутником. Поточний знак обмежується назвою. Прямі лінії літер та червоний колір відбивають потужність бренду.

Привабливий модельний ряд

Фіат поставив на масовий ринок одні з інноваційних транспортних засобів 20 століття. Компанія із сукупним продажем у 52% від загальносвітового обсягу пробувала свої сили в розкішних седанах, швидкісних GT та сексуальних спорткарах. Найсимпатичніші серійні моделі були створені з прагнення до естетичної досконалості та пропонували найкращі для свого часу характеристики.

  • Сіткар Nuova 500 швидко набув популярності, завдяки компактному профілю, економічності, коректуванню базової комплектації та нестандартному дизайну.
  • Спорткар Dino був настільки симпатичним, що “засвітився” в комедійному бойовику “Пограбування по-італійськи”.
  • Хот-хетч Abarth 595 такий гарний зовні, що з цієї причини його одразу хочеться купити.

Більше про дизайн культового родстера Barchetta з відкидним верхом, вінтажного Topolino та компактного позашляховика 500 X знає редакція “Твоя машина”. На онлайн сторінках видання розміщуються новини автосвіту, експертні лайфхаки, тест-драйви та фото найкрасивіших автомобілів відомих брендів.

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти