Сторінка рубрики

Alfa Romeo

Alfa Romeo – легендарна італійська марка преміальних авто та дочірня компанія корпорації Stellantis. Бренд, заснований у 1910 році в Мілані, славився своїми талановитими інженерами. За всю історію компанія представила безліч інноваційних моделей з найліпшими у своєму класі характеристиками. “Альфи” довгий час домінували на спортивній арені та були синонімом продуктивності на перегонових трасах. Сьогодні відзначений нагородами бренд планує запуск нових релізів та п’ятиразове збільшення продажів.
Кожна машина марки прикрашається красивою емблемою. Легко впізнаваний логотип майже не змінився за багато років. Перша версія виглядала як розділене навпіл коло. Ліворуч був червоний хрест на білому тлі, а праворуч на блакитному тлі – зелений змій, що пожирає людину. Хрест уособлював середньовічних солдатів, а змій – впливову в 11 столітті міланську сім’ю Вісконті. Останній редизайн усунув роздільну смугу та змінив синьо-біле тло на єдине текстуроване срібне поле.

Рідкісність та спадщина – переваги бренду

Ексклюзивність Альфа Ромео не обмежується лімітованим виробництвом. Машини проєктуються з акцентом на елементах, що не піддаються кількісній оцінці: зворотний зв’язок із дорогою, комфорт, пристрасть та емоції. Ще один важливий актив: спадщина. Бренд може похвалитися традиціями, талановитими інженерами та численними перемогами у престижних автоперегонах. У модельному ряду виділяються:

  • 24 HP – перший автомобіль виробника A.L.F.A, який зараз відомий як Alfa Romeo;
  • улюблениця італійців – Giulietta, випущена в 1954 році у двох версіях: купе й кабріолет;
  • хетчбек Alfasud – успішна серійна модель, що ознаменувала появу практичного повсякденного автомобіля з винятковою комплектацією та гарним дизайном.

Індивідуальність, унікальність і самобутність – пріоритети італійської марки, чиї оновлення відомі редакції “Твоя машина”. На онлайн сторінках видання можна знайти корисну інформацію, відеоогляди та якісні фото підігрітих кросоверів, концептуальних спорткарів, інших заряджених модифікацій.

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти