Сторінка рубрики

Ferrari

Ferrari – італійський виробник спортивних машин вищого класу. Компанію заснував Енцо Феррарі, який був перегонником і хотів побудувати найкращий у світі автомобіль. Перший спорткар 125 S культового бренду з’явився у 1947 році, а через рік було представлено 166 Inte, задуманий як дорожня версія. Машини продовжують збирати вручну на півночі Італії у Маранелло. На території головного заводу є аеродинамічна труба, музей та ресторан, що служать об’єктами туристичних екскурсій.
“Гарцюючий кінь” – один із найвідоміших логотипів у світі. Історія говорить, що італійський льотчик-винищувач Франческо Баракка намалював жеребця на фюзеляжі свого біплана під час Першої світової війни. Пізніше мати льотчика запропонувала Енцо Феррарі розміщувати малюнок сина автомобілях на удачу. Сьогодні чорний кінь на канарково-жовтому фоні прикрашає кожну модель культового бренду.

Чому італійський спорткар – машина мрії?

Феррарі фокусується на нішевому ринку спортивних автомобілів і орієнтується на заможних людей. Марка позиціює себе як лакшері та дотримується стратегії малих обсягів. З 2013 року компанія обмежила випуск авто до 7000 на рік, щоб зберегти попит та якість збирання. Мега швидкі й сексуальні італійські суперкари завжди викликають ажіотаж на дорогах.

  1. Родстер Portofino з жорстким відкидним верхом роблять ідеальним для подорожей покращені характеристики;
  2. Спорткар F8 Tributo поєднує досконалий дизайн, продуктивність, технології та приносить незабутнє задоволення від водіння.
  3. Компактне дводверне купе Roma буквально створене для Dolce Vita або “приємного способу життя”.

Модельний ряд забезпечує найкращі емоції від водіння, тому про Ferrari мріє кожен автолюбитель. Помилуватися фото, дізнатися про комплектації та додаткові опції, що роблять суперкари такими особливими, можна на сайті “Твоя машина”. Тут публікується актуальна інформація про продаж, нові концепти та інші цікавості автосвіту.

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти