Audi готується до виходу Audi A3 в цифровому форматі

Близько 35000 співробітників відділів продажів і обслуговування з 90 країн світу використовують віртуальні технології для вивчення автомобілів. Формати варіюються від веб-навчання, відео-уроків і чатів до доповненої реальності та віртуальної реальності.

В даний час Audi готує випуск нової моделі в чисто цифровому форматі вперше в своїй історії: нове сімейство A3 буде доставлене клієнтам по всьому світу протягом року. Для цього необхідно підготувати і навчити близько 15 тисяч співробітників відділів продажів і обслуговування, а також близько 20 тисяч фахівців з обслуговування в роздрібних точках по всьому світу. З огляду на пандемію коронавірусу, Audi вперше повністю відмовилася від очного навчання і замість цього використовує різні цифрові формати — від навчання через Інтернет до навчання доповненої реальності і навчання віртуальної реальності.

«З новим сімейством A3 ми запускаємо одну з найважливіших модельних ліній на ринку в цьому році. Завдяки великій прихильності, креативності та мотивації нашої команди і наших партнерів, ми змогли дуже швидко і гнучко перейти на цифрові формати навчання, щоб наша всесвітня мережа продажів і обслуговування могла оптимізувати їх підготовку до цього», – сказав Хорст Ханшур, керівник відділу розвитку роздрібного бізнесу і обслуговування клієнтів в AUDI AG.

AUDI AG забезпечує централізоване навчання — і зазвичай також фізично на місці — приблизно 400 інструкторів по продуктах, продажу та обслуговуванню, а також близько 250 технічних тренерів з 90 ринків по всьому світу. Ці тренери потім передають те, що вони дізналися, відповідним співробітникам на місцях. Щоб забезпечити єдині стандарти якості у всьому світі, AUDI AG вже випустила велику кількість цифрових навчальних матеріалів для цієї мети — деякі з них записані у власній телевізійній студії компанії — і зробила їх доступними на різних мовах.

Технічне навчання для нового A3 також було представлене на чисто цифровій основі. Для моделі пропонується цифрова програма самонавчання з попередніми і подальшим тестуванням, власний формат відео – Audi Service TV – і навчальні програми для експертів з питань, що надходять з ринків. Незабаром компанія закінчить створення додатка з віртуальною реальністю, в якому будуть міститися технічні характеристики нового Audi A3.

Нові Audi A3 Sportback і A3 Sedan вже доступні для замовлення в Європі. Постачання товарних машин в дилерські центри почнуться влітку, після чого модель почне з’являтися і на інших ринках. Audi A3 g-tron, а також гібридна версія з’являться в цьому році.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти