Subaru Crosstrek отримає новий двигун

Одна з найпопулярніших моделей японського автовиробника, ймовірно, матиме більш потужний мотор.

Новим варіантом для Subaru Crosstrek 2021 модельного року стане 2,5-літровий двигун, котрий в даний час зустрічається в Subaru Outback, Legacy і Forester. Повідомляється, що загальна потужність збільшиться до 182 кінських сил і 240 Нм крутного моменту, що на 30 к.с. і 42 Нм більше в порівнянні зі стандартним 2.0-літровим агрегатом, який використовує Crosstrek в даний час. Гібридна версія Crosstrek має потужність 148 к.с. і 182 Нм, яка, знову ж таки, порівняно невисока, але пропонує додаткову перевагу чудової економії палива.

Згідно з новим рейтингом, опублікованим EPA, ми можемо офіційно підтвердити не тільки Crosstrek 2.5 2021 року, але і його досить вражаючі показники економії палива. Мало того, що з трансмісією CVT оцінки майже однакові з 2.0, але модель 2.5 буде швидоюе і принесе більше задоволення від водіння. Крім того, для 2.5, CVT, здається, стане єдиним вибором.

Досі невідомі конкретні деталі майбутнього Crosstrek 2.5, таких як ціни, але новий варіант двигуна буде пропонуватися тільки в дорожчій обмеженій і новій спортивній комплектаціях. Тим часом 2.0 буде доступний для базової і преміальної комплектацій. Хоча оновлений Subaru Crosstrek 2.5 матиме вищу ціну, той факт, що він більш потужний і майже настільки ж економічний, як і базова модель, все ж є подвійною перемогою.

Не пропустіть

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти