Сторінка рубрики

Subaru

Subaru – марка автомобілів японського концерну Fuji Heavy Industries, який також займається аерокосмічним бізнесом. Дебютна машина компанії P-1 із цільно зварним кузовом була представлена у 1954 році. Через чотири роки з’явився дводверний міський автомобіль. У ньому втілені такі ідеї авіабудування як носійний кузов і скловолоконні компоненти. Недорога модель 360 отримала через свій дизайн прізвисько “Сонечко” та стала хітом серед японських споживачів.
Логотип тісно пов’язаний із назвою бренду, що позначає зоряне скупчення, відоме на Заході як “Плеяди”. Емблема завжди була шістьма зірками. Постійно змінювалися лише виконання та колірна гама. Останній редизайн додав до лого назву марки, виконану традиційним шрифтом чорного кольору. Версія демонструє історію, стиль та силу одного з найвпливовіших у світі виробників авто.

Бренд, якому довіряють

Субару цінуються за надійність, комфортне водіння та технічні характеристики. Кожну модель від Impreza до Crosstrek відзначено нагородою Страхового інституту безпеки дорожнього руху IIHS. Здатність кидати виклик статус-кво, заради просування технологій – основна причина довіри до модельного ряду бренду. Список продовжують:

  • унікальна система симетричного повного приводу, що входить до стандартної комплектації для забезпечення для безшумної їзди, уповільнення зносу рухомих частин і зниження ймовірності зісковзування з дороги у погану погоду;
  • горизонтально-опозитний двигун, спочатку розроблений для літаків і добре відомий своєю надійністю;
  • численні технології безпеки для захисту водія та пасажирів у аварійних ситуаціях.

96% автомобілів, проданих японською маркою протягом останніх 10 років, досі перебувають в експлуатації та приносять задоволення від водіння. За іншими цікавостями автосвіту уважно слідкує редакція “Твоя машина”. На онлайн-сторінках видання розміщуються новини, інформація про продажі, якісні фото раритетних та ультрасучасних автомобілів.

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти