Сторінка рубрики

Honda

Honda – один з найкращих брендів глобального авторинку. З моменту заснування у 1946 році компанія неодноразово отримувала нагороди й очолювала рейтинги у різних категоріях. Тривалий час марка більше була відома своїми мотоциклами, ніж автомобілями. Ситуація змінилася у 1960-х роках, завдяки запуску доступних та економічних моделей Civic й Accord.
Логотип компанії – один із найвідоміших на автомобільному ринку. Протягом 70-річної історії компанії емблема у вигляді великої літери «H» майже не змінювалася. Простий, але привабливий візуальний знак не лише данина поваги до засновника бренду Соічіро Хонда. Лого уособлює якість, довговічність та надійність кожного авто, виробленого під ім’ям компанії.

Топ причин купити Хонда

Десятки брендів конкурують між собою за покупців. Плюси та мінуси є у кожної марки. Навіщо купувати саме цей автомобіль? Список переваг японської компанії є набагато довшим у порівнянні з іншими брендами. Крім заслуженої репутації виробника надійних машин з просунутими експлуатаційними характеристиками, компанія пропонує:

  • різноманітний модельний ряд, що варіюється від ефектних та потужних спорткарів до просторих сімейних мінівенів;
  • підтверджену численними дослідженнями довговічність;
  • легкий запуск та задоволення від водіння;
  • кожна машина відкриває доступ до технологій активної безпеки з функціями попередження про зіткнення та сходу зі смуги руху;
  • кожна модель демонструє виняткову екологічну та паливну ефективність:
  • актуальний та стильний дизайн дозволяє конкурувати з машинами класу люкс.

Така комплектація гарантує максимальну віддачу від вкладених грошей та розкриває секрет стабільних продажів. Більше про продукти японської марки знає редакція “Твоя машина”. На онлайн сторінках доступні для перегляду фото та відео тест-драйвів найочікуваніших новинок від Хонди.

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти