Сторінка рубрики

Acura

Автомобілі під брендом Акура в Україні поки маловідомі, однак їх вже можна побачити на вулицях міст. Машина Acura вирізняється солідним дизайном, впізнаваним лого у формі кронциркуля та високоякісною комплектацією, хоча цьому бренду всього кілька десятиліть. Твоя МАШИНА трохи більше розкаже звідки взявся цей автовиробник, та чим він відрізняється від інших.

Ексклюзив з Японії

Історія компанії не вирізняється визначними подіями чи цікавими фактами. Компанія Acura вперше з’явилися в США в 1984-му в рамках проекту компанії Honda по виходу на люксовий сегмент ринку. Японські авто цього виробника:  Integra і Legend були презентовані в США в 1986-му і швидко стали популярними на ринку. Всього за 1 рік Акура відкрила в Штатах більше 150 дилерських центрів.
Новий автомобіль зазвичай розробляють на базі існуючих моделей або рішень Honda,  тільки отримують покращені характеристики, комплектацію та дизайн. При цьому компанія працює на кількох сегментах ринку, представляючи зокрема кроссовери типу ZDX, седани TL и TSX та навіть спорткар Acura NS-X.
Цікаво, що логотип Acura був розроблений тільки у 1990 році – до цього від звичайних Хонд Акура відрізнялись тільки написом на багажнику. Кронциркуль на лого символізує точність та прискіпливість до деталей, одночасно представляючи стилізовану букву “А” та “Н” – як знак належності до бренду HONDA.
Сучасний модельний ряд Акура представлений на ринку на початку 2000-х і на даний момент включає 6 авто: седани – ILX, TLX та RLX, а також середні та малі кроссовери – CDX, RDX та MDX.

Acura в Україні

  • Автомобілі Акура позиціонуються як екслюзивний бренд для Північної Америки, а основними ринками компанії є США та Канада. Європа і зокрема Україна не входять до сфери інтересів Acura, тому знайти офіційні дилерські центри вкрай важко. В Україну машина може потрапити двома шляхами:
  • через офіційних дистриб’юторів – кілька компаній отримали ліцензію на продаж та сервісне обслуговування виключних моделей;
  • через американський ринок – здебільшого це аукціонні авто, які ввозяться на територію країни, адаптуються під стандарт Євро та розмитнюються.

Разом з тим офіційні представництва Acura з 2013-го працюють в РФ, тому можливо вже в найближчому майбутньому компанія відкриє центр і в Україні.

Цей веб-сайт використовує файли cookie щоб вам було зручно користуватися сайтом. Прийняти